Art Bibuła Online – wiemy, kto będzie!

opublikowano: 26/10/2021

Mamy listę artystów jesiennej, całkowicie online edycji Art Bibuły – festiwalu zinów, photobooków i małych nakładów.

Oto oni: Janek Koza, Paulina Korobkiewicz, Daria Malicka, Michał Sita + Ania Pilawska-Sita, Fundacja Archeologia Fotografii, Oficyna Peryferie, Konrad Trzeszczkowski, Edyta Bystroń, Agata Kaputa, gazeta-fotograficzna.org, Kasia Ślesińska, Irina Novikova, Paulina Woźniczka, Anna Małgorzata Stankiewicz, Agata Mendziuk, Zinteka, Bored Wolves, The Blue Carbon, Agata Knapik, Paulina Wojciechowska, Piotr Kaczmarek, Zine Without a Crown, Krzysztof Szlapa, Jaga Bjeńkova, Alalea, Kamil Śleszyński, Mateusz Gawrysiak, Saletnikk, LoboTaker, Bnapucu, Marta Bystroń, Kuba Brzegowy, Kosmiczna Ekspedycja Kube, Małgorzata Mycek, Nina Budzyńska, Agata Szymanek, Akademia Interpretacji Dziedzictwa, Darek Dziadek, Tomasz Świerżewski & Jak Ruda Pazurem, Karolina Nowicka, Manufaktura Zofik, Kasia Worek, Wojciech Zieliński, Marta Kocoń, Joanna Ambroz, Basikwu, Julia Płoch, RUST, Fotocela, Martyna Nitkowska, Małe Nakłady, Bart Krezolek, Wydawnictwo BOMBA!.

Do zobaczenia na festiwalu!

Art Bibuła Online | Festiwal zinów, photobooków i małych wydawnictw
8-14.11.2021 ???????????? www.targizinow.pl
Od 8 do 14 listopada będziemy mogli przyjrzeć się z bliska: małym wydawnictwom, niekomercyjnym inicjatywom, a także poznać ich twórców. To wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu zobaczyć i zakupić niskonakładowe publikacje, broszury tworzone na domowym ksero, książki artystyczne, artbooki, komiksy i ziny.
• Fundacja PZU
• Małe nakłady
• Kraków Zine Fest
gazeta-fotograficzna.org
• Fresh From Poland
• Late Day Magazine
Sfinansowano ze środków Fundacji PZU.