Jak zrobić zina? Warsztaty z Oficyną Peryferie

opublikowano: 11/03/2019

Jak zrobić zina? Warsztaty z Oficyną Peryferie
Art Bibuła. Festiwal zinów, photobooków i małych wydawnictw

31.03.3019 | niedziela, godz. 9.00-19.00 | Galeria Szara | Katowice, ul. Misjonarzy Oblatów 4

art bibula cover 4

Prawdopodobnie już o nich słyszałeś, niewykluczone, że śledzisz ich kalendarz z nadzieją, że w końcu spotkacie się w sprzyjającej Ci czasoprzestrzeni. Oto one: legendarne warsztaty Oficyny peryferie: Jak zrobić zina? Już w niedzielę 31 marca w ramach wydarzenia „Art Bibuła. Festiwal zinów, photobooków i małych wydawnictw” zapraszamy do Galerii Szarej!

PROGRAM
Warsztaty „Jak zrobić zina?” to spotkanie dla każdego, kto ma ochotę stworzyć własną małą publikację, ale nie wie jak się do tego zabrać.

Na zajęciach dowiemy się m.in. o tym co to jest zin, jaka jest jego historia oraz w jakich technikach powstaje. Od teorii przejdziemy do praktyki: od czego zacząć pracę, jak przygotować makietę i o co chodzi z impozycją? Uczestnik dowie się jak przygotować własną pracę przy pomocy powszechnie dostępnych narzędzi, a następnie krok po kroku zrealizuje własny projekt przy użyciu naszej kserokopiarki „Kseni”.

ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia należy przesyłać do 19 marca drogą mailową na adres: art.bibula@gmail.com. Zakwalifikowanych zostanie pierwszych 12 zgłoszeń. Wstępne potwierdzenie udziału uczestnicy otrzymają drogą elektroniczną na adres e-mail, z którego przyszło zgłoszenie.

OPŁATY
Dzięki dofinansowaniu ze środków Fundacji PZU, warsztaty są bezpłatne dla uczestników.

Szczegółowy regulamin udziału w warsztatach do pobrania TUTAJ.

Sfinansowano ze środków Fundacji PZU

logo fundacja_duze_podstawowe_poziomprawa_RGB