Warsztaty projektowania książki fotograficznej

opublikowano: 11/03/2019

Warsztaty projektowania książki fotograficznej
Art Bibuła. Festiwal zinów, photobooków i małych wydawnictw

30.03.3019 | sobota, godz. 9.00-17.00 | Galeria Szara | Katowice, ul. Misjonarzy Oblatów 4

event2Już w sobotę 30 marca w ramach wydarzenia „Art Bibuła. Festiwal zinów, photobooków i małych wydawnictw” zapraszamy do Galerii Szarej na warsztaty z projektowania książki fotograficznej, które poprowadzą Barbara Kubska oraz Katarzyna Wolny-Grządziel z ASP w Katowicach.

Warsztaty przeznaczone się dla osób, które zainteresowane są fotografią oraz projektowaniem książek fotograficznych. Dotyczą pracy z sekwencją fotograficzną, współpracy fotografa z projektantem oraz związków obrazu i tekstu w książkach fotograficznych. Warsztaty mają na celu poszerzenie wiedzy w zakresie projektowania photobooków oraz pracy edycyjnej fotografii.

Warsztaty mają charakter koncepcyjny, uczestnicy warsztatów pracują na wydrukach fotografii oraz na własnych komputerach. Każdy uczestnik jest zobowiązany przynieść na zajęcia materiał fotograficzny, z którym chciałby pracować (15-20 fotografii). Nie musi to być cykl fotograficzny autorstwa uczestnika warsztatów, zakładamy możliwość pracowania na zestawie zdjęć innego fotografa.

ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia należy przesyłać do 19 marca drogą mailową na adres: art.bibula@gmail.com. Zakwalifikowanych zostanie pierwszych 12 zgłoszeń. Wstępne potwierdzenie udziału uczestnicy otrzymają drogą elektroniczną na adres e-mail, z którego przyszło zgłoszenie.

OPŁATY
Dzięki dofinansowaniu ze środków Fundacji PZU, warsztaty są bezpłatne dla uczestników.

Szczegółowy regulamin udziału w warsztatach do pobrania TUTAJ

Sfinansowano ze środków Fundacji PZU

logo fundacja_duze_podstawowe_poziomprawa_RGB