zespół

 


 

cineJUSTYNA HANNA BUDZIK – zamiłowaniem do kina i fotografii staram się dzielić z innymi, przede wszystkim młodymi widzami. Jestem przekonana, że spotkanie z obrazem stanowi wartościowe doświadczenie dla każdego niezależnie od zainteresowań, dlatego spełniam się przede wszystkim w działaniach edukacyjnych.

 

Fot. Bartłomiej SowaANIA ADAMKIEWICZ – wiceprezes zarządu Fundacji dla Filmu i Fotografii, współorganizatorka kilku wystaw fotograficznych („Uśpione opowieści” Macieja Gryzełko, „Mind Games” Agaty Mendziuk, „On his own” Pawła Franika), promotorka nowych talentów fotograficznych, współorganizatorka cyklu spotkań „Papier bije piksele”, przez kilka lat organizatorka ogólnopolskiej kampanii społecznej „Zadbaj o swoje serce”. Z wykształcenia kulturoznawca, z natury estetka, z zawodu PR & marketing specialist, na co dzień wyznawczyni działań nietypowych i rozwiązań kreatywnych – nie usiedzi długo w jednym miejscu. Lubi poznawać, oglądać i być w ruchu.

 

ikonka_ngNATALIA GRUENPETER – absolwentka kulturoznawstwa, poszukiwaczka miejsc, w których spotykają się nieruchome i ruchome obrazy, miłośniczka kina amerykańskiego, lubi podróże i pozbawione celu wędrówki po wielkich miastach, ale marzy o domku na pustkowiu.

 

 

podrozAGATA HOFELMAJER-ROŚ – absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim… A oto kilka słów, które na najbliższy czas mnie opisują: ciekawość – jestem ciekawa niemal wszystkiego; podróż – uwielbiam podróżować z domu do pracy, z domu do domu kogoś innego, z domu w bliżej nieokreślone gdzieś… najbardziej jednak lubię w podróży kogoś spotkać; zagadka – lubię rozwiązywać zagadki, właściwie moja aktywność na tle kultury to rozwiązywanie zagadek, jak zrobić coś, by zrealizować jakiś projekt…; eksperyment – należy eksperymentować i doznawać nowych rzeczy!!!