Cykl spotkań o fotografii

opublikowano: 25/10/2014

Niby są, niby jest ich wielu, ale czy tak naprawdę ich znamy i wiemy jak działają, jakie stawiają sobie cele, skąd czerpią inspiracje? Czy potrafimy wymienić nazwiska wyznaczające ramy współczesnej młodej fotografii tworzonej w naszym regionie? O kim mowa? O artystach i artystkach, którzy robią zdjęcia na Śląsku, którzy stąd się wywodzą lub tutaj zdobywali pierwsze szlify warsztatu fotograficznego. Zapraszamy na otwarty cykl spotkań z fotografami i fotografkami, którzy opowiedzą o swoich zdjęciach, metodach pracy, tematach i utrzymywaniu się na powierzchni dzięki swojej twórczości.

W ramach projektu zaplanowaliśmy 3 spotkania.

5 listopada (środa), godz. 18.00  Mateusz Hajman: społeczny aspekt pracy fotografa

15 listopada (sobota), godz. 16.00 Agata Mendziuk: Fashion, beauty, kicz

19 listopada (środa), godz. 18.00 Kaja Świętochowska: śląski krajobraz w obiektywie

Spotykamy się w księgarni Zła Buka, przy Rondzie Sztuki (Rondo im. Gen. J. Ziętka 1, 40-121 Katowice)

Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny. Zapraszamy!

Organizatorzy: Fundacja dla Filmu i Fotografii, Rondo Sztuki, Zła Buka.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu wystARTuj z Fundacją dla Filmu i Fotografii.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

logo_dofinansowanie