F(oto)historia w Galerii Katowickiej: 4.08 17:00

opublikowano: 03/08/2015

4 sierpnia 2015 r. w godz. od 17.00 do 19.00 w Galerii Katowickiej odbędzie się spotkanie ze słowem i fotografią organizowane przez Fundację dla Filmu i Fotografii. Wydarzenie pt. „F(oto)historia” jest częścią projektu „Wyższy Poziom”, organizowanego przez Galerię Katowicką wraz z partnerami: organizacjami i instytucjami kultury, sztuki oraz ośrodkami nauki. Fundacja zaprasza na wydarzenie we współpracy z Uniwersytetem Śląskim.

Spotkanie będzie okazją do opowiedzenia ciekawej historii (wymyślonej lub autentycznej), w zamian uczestnicy otrzymają zdjęcie (polaroid). Ze sfotografowanych i cyfrowo zarchiwizowanych polaroidów Fundacja dla Filmu i Fotografii utworzy internetową galerię zdjęć osób, które opowiadały anegdoty.

zdjecia-f