Nowa strona internetowa

opublikowano: 01/12/2014

Witamy na oficjalnej stronie Fundacji dla Filmu i Fotografii, która powstała w ramach projektu wystARTuj z Fundacją dla Filmu i Fotografii, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Strona pełnić będzie dwie funkcje: oprócz publikowania informacji o działalności Fundacji chcemy zamieszczać na niej wywiady z fotografami oraz prezentować ich twórczość.

Zapraszamy do klikania w zakładkę poznaj artystę – można tam znaleźć prezentacje prac młodych fotografów i fotografek, którzy pracują na terenie województwa śląskiego lub zaczynali tutaj swoją działalność. W zakładce teksty znajdują się z kolei wywiady z młodymi twórcami.

Strona stworzona została w ramach projektu wystARTuj z Fundacją dla Filmu i Fotografii. Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

logo_dofinansowanie