#refleksja, czyli #selfiezsensem: 22.08., godz. 12.00

opublikowano: 19/08/2015

Fundacja dla Filmu i Fotografii wraz z Uniwersytetem Śląskim zapraszają do Kontenerów Kultury w Parku Śląskim w Chorzowie na fantastyczne wydarzenie: #refleks(ja) czyli #selfiezsensem.

Selfie kojarzy ci się z kiepską jakością, egoizmem autora i narcyzmem? Nic bardziej mylnego!

Fundacja dla Filmu i Fotografii proponuje wakacyjne spotkanie z #selfiezsensem, gdzie uczestnicy będą szukać odpowiednich miejsc, rekwizytów, ustawień, robić #selfie, a następnie tagować
i rozmawiać o tym, jaka #refleks(ja) się w nich kryje.

Dlaczego #refleks(ja)?

#refleks, bo zdjęcie to chwila, moment, spontaniczność, ale też zapisany refleks światła i świata wokół.

#ja, bo #selfie to autoportret, a autoportret to portret „ja”,

#refleksja, bo chcemy stworzyć #selfiezsensem, refleksyjne, wynikające z myśli o #ja w świecie.

Zapraszamy do Kontenerów Kultury w Parku Śląskim w Chorzowie 22 sierpnia na godzinę 12.00. Wystarczy mieć ze sobą telefon lub smartfon z funkcją aparatu fotograficznego. Z wykonanych na spotkaniu #selfiezsensem stworzymy wirtualną galerię #refleks(ja). Wydarzenie potrwa maksymalnie 2 godziny.

zdjecia-f-2