zespół


cineJUSTYNA HANNA BUDZIK – zamiłowaniem do kina i fotografii staram się dzielić z innymi, przede wszystkim młodymi widzami. Jestem przekonana, że spotkanie z obrazem stanowi wartościowe doświadczenie dla każdego niezależnie od zainteresowań, dlatego spełniam się przede wszystkim w działaniach edukacyjnych.

Fot. Bartłomiej SowaANIA ADAMKIEWICZ – wiceprezes zarządu Fundacji dla Filmu i Fotografii, współorganizatorka kilku wystaw fotograficznych („Uśpione opowieści” Macieja Gryzełko, „Mind Games” Agaty Mendziuk, „On his own” Pawła Franika), promotorka nowych talentów fotograficznych, współorganizatorka cyklu spotkań „Papier bije piksele”, przez kilka lat organizatorka ogólnopolskiej kampanii społecznej „Zadbaj o swoje serce”. Z wykształcenia kulturoznawca, z natury estetka, z zawodu PR & marketing specialist, na co dzień wyznawczyni działań nietypowych i rozwiązań kreatywnych – nie usiedzi długo w jednym miejscu. Lubi poznawać, oglądać i być w ruchu.

podrozAGATA HOFELMAJER-ROŚ – stypendystka MKiDN w 2016 roku, realizatorka projektów kulturalnych od 2008, m.in. festiwal filmowy kilOFF, Watch Docs Film Festiwal. W 2012 roku brała udział w programie mentorskim Młode Menadżerki Kultury, współzałożycielka Fundacji dla Filmu i Fotografii. Od 2012 roku pracuje też w Filmotece Śląskiej, gdzie koordynuje polskie i zagraniczne projekty z zakresu edukacji filmowej.

Małgorzata Cekiera_zdjęcie_zespółMAŁGORZATA CEKIERA, edukatorka, prowadzi zajęcia i warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży w śląskich instytucjach kultury.